Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/klient.dhosting.pl/kompas/kompaskredytowy.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

ING rozdaje książki Jacka Walkiewicza za dopingowanie do działania

włącz . Opublikowano w Finanse

ING Bank Śląski został partnerem specjalnego wydania książki „Pełna MOC możliwości”, autorstwa Jacka Walkiewicza, cenionego trenera motywacji i psychologa. Do połowy września elektroniczną wersję książki można otrzymać bezpłatnie za zachęcenie znajomych do działania.

ING Bank Śląski kontynuuje działania prowadzone w ramach kampanii „Albo realizujemy, albo snujemy”, w której razem z psychologiem Jackiem Walkiewiczem dopingował i motywował Polaków do osiągania celów i realizacji swoich planów.

Teraz bank został partnerem specjalnego wydania książki Jacka Walkiewicza „Pełna MOC możliwości”, praktycznego poradnika jak wziąć życie w swoje ręce. Specjalna pomarańczowa edycja książki została wzbogacona o wyniki badania „Barometr ING: Realizujemy czy snujemy”, z którego wynika, że ponad dwie trzecie osób odkłada realizację ważnych dla nich rzeczy na później.

Do połowy września na  przygotowanym na potrzeby kampanii serwisie www.dopnijswego.pl trwa akcja, w ramach której internauci mogą bezpłatnie otrzymać książkę  „Pełna MOC możliwości” w formie e-booka.  Książka jest nagrodą za zdopingowanie znajomych do działania poprzez podzielenie się radami na Facebooku. W serwisie można także wziąć udział w quizie, który sprawdzi czy łatwo przychodzi nam realizowanie planów, zapoznać się ze wskazówkami jak iść do przodu oraz odpowiedziami Jacka Walkiewicza na pytania najczęściej zadawane przez internautów.

W kampanii medialnej ING Bank Śląski motywował Polaków do wzięcia spraw w swoje ręce mówiąc: „Albo realizujemy, albo snujemy. Pożycz i dopnij swego”. W maju i czerwcu br. w telewizji emitowane były spoty, w których Jacek Walkiewicz oraz Marek Kondrat zachęcali Polaków do działania i realizacji swoich planów dając wskazówki m.in. jak radzić sobie ze strachem, czy warto zawracać w połowie drogi lub dlaczego innym udaje się dopiąć swego. Spoty są dostępne na profilu banku w serwisie YouTube.

Jacek Walkiewicz jest trenerem motywacji, inspirującym mówcą, autorem książek, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju umiejętności osobistych i zawodowych.

Źródło: ING Bank Śląski


Kompas Kredytowy Bankowy Fundusz Gwarancyjny Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 4 godzin ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.