Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/klient.dhosting.pl/kompas/kompaskredytowy.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Pobiegliśmy z PKO Bankiem Polskim w 26. Biegu Konstytucji 3 Maja

włącz . Opublikowano w Finanse

2016.05.04

Pobiegliśmy z PKO Bankiem Polskim w 26. Biegu Konstytucji 3 Maja

 • Rekordowa liczba 3740 zawodników, w tym ponad 100 pracowników z sekcji biegowej PKO Banku Polskiego, dobiegła do mety 26. Biegu Konstytucji 3 Maja w Warszawie.
 • Bieg otworzył cykl Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”, którego partnerem strategicznym jest PKO Bank Polski.
 • W akcji charytatywnej dla 5-letniego Emila wzięło udział 657 zawodników.

26. Bieg Konstytucji 3 Maja to pierwsze w tym roku zawody z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej, którą od kilku lat wspiera PKO Bank Polski. Na mecie zameldowało się 3740 uczestników. 638 osób przypięło do koszulki kartkę „biegnę dla Emila”, dzięki czemu 5-letni chłopiec otrzyma darowiznę na operację serca.

Bieg Konstytucji 3 Maja na dystansie 5 km wystartował o godz. 11.00 przy Alei Tomasza Hopfera. Po odśpiewaniu hymnu zawodnicy pobiegli ul. Łazienkowską, Czerniakowską, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskimi, Górnośląską, Hoene-Wrońskiego, aż do mety przy ul. Rozbrat. Wiele osób pokonywało tę trasę z flagami. Podczas imprezy odbył się także „5. Bieg z Maskotką”. Pół tysiąca dzieci wystartowało o godz. 10.30 i pokonało dystans 700 m ze swoimi ulubionymi pluszakami.

Zwycięzcą Biegu Konstytucji 3 Maja został już po raz trzeci Mariusz Giżyński z WKS Grunwald Poznań, wielokrotny medalista mistrzostw Polski na długich dystansach oraz ambasador tegorocznego biegu. Trasę pokonał w 14 minut i 52 sekundy. – Cieszę się z wygranej. Było wielu kibiców na trasie. Uważam, że taki aktywny sposób obchodzenia narodowych świąt, kultywowania tradycji jest bardzo dobrym pomysłem  – mówił na mecie Mariusz Giżyński. Najszybszą zawodniczką okazała się Karolina Pilarska z WKB Meta Lubliniec, z czasem 17 minut i 26 sekund. W klasyfikacji ogólnej zajęła 15-tą pozycję. – Ta trasa nie jest idealna do biegów po rekord życiowy. Mimo wszystko jestem zadowolona z czasu. Mocny 400-metrowy podbieg na Agrykoli trochę dał w kość i ciężko później było znów się rozpędzić. Bieg był też dobrym przetarciem przed Mistrzostwami Polski na 10 000 m, które odbędą się za dwa tygodnie w Białogardzie  – mówiła Karolina Pilarska.

Partnerem wydarzenia był PKO Bank Polski, który realizuje autorski program „PKO Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Od kilku lat Bank jest partnerem strategicznym biegów wchodzących w skład Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”. Bieg Konstytucji 3 Maja rozpoczął kolejny sezon tego historycznego cyklu. – Byliśmy pod wrażeniem liczby biegaczy oraz chętnych do pomocy w naszej akcji charytatywnej na rzecz Emila. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom, szczególnie tak licznej grupie pracowników z sekcji biegowej Banku – powiedziała Anna Kowalska, dyrektor ds. sprzedaży w Regionalnym Oddziale Detalicznym PKO Banku Polskiego w Warszawie, która uczestniczyła m.in. w otwarciu biegu oraz dekoracji zwycięzców. – Imprezie jak zawsze towarzyszyła niezwykła atmosfera. Jestem przekonana, że podobne emocje czekają nas na Biegu Powstania Warszawskiego 23 lipca i Biegu Niepodległości 11 listopada. Już teraz zapraszam do udziału w tych wydarzeniach – zachęcała Anna Kowalska.

Majowa impreza była okazją do uczczenia 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w niecodzienny sposób. Uczestnicy pobiegli nie tylko dla upamiętnienia ważnego wydarzenia historycznego, własnej satysfakcji czy dobrego wyniku, ale także aby pomóc 5-letniemu Emilowi. Chłopiec urodził się ze skomplikowaną, złożoną wadą serca. Szansą na jego wyleczenie i uratowanie mu życia jest operacja w USA, która musi odbyć się w najbliższych miesiącach. Emil jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Dzięki zaangażowaniu 657 zawodników, którzy przypięli do koszulki kartkę „biegnę dla Emila” i dotarli z nią do mety, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na operację chłopca.

Podczas wszystkich sponsorowanych przez PKO Bank Polski wydarzeń prowadzone są charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia lub zdrowia, zarówno dzieci, jak i dorosłych. W sumie, od 2013 r. odbyło się 166 charytatywnych akcji „biegnę dla…”, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 174 beneficjentów kwotą ponad 2,4 mln zł. Dodatkowo, we wrześniu 2015 r. pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” odbył się PKO Bieg Charytatywny. Akcja rozegrała się jednocześnie na stadionach 12. miast Polski, również w Warszawie, gdzie 58 drużyn, czyli 290 osób, wybiegało 2037 okrążeń. Łącznie uczestnicy biegu w całym kraju przemierzyli ponad 26 tys. okrążeń. Fundacja mogła dzięki temu przekazać 632 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce. W tym roku bieg odbędzie się 17 września – w Warszawie na Stadionie AWF przy ul. Marymonckiej 34.

Więcej o programie „PKO Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

 

***

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. W 2015 r. według danych skonsolidowanych jego zysk netto wyniósł 2,61 mld zł, a wartość sumy bilansowej sięgnęła 266,9 mld zł. W sumie w ciągu ostatnich 5 lat aktywa Grupy Kapitałowej PKO zwiększyły się o 100 mld zł – zarówno w wyniku rozwoju organicznego, jak i fuzji z Nordea Bank Polska ocenianej jako jedna z najlepiej przeprowadzonych na rynku. Efektywna realizacja strategii wzrostowej sprawiła, że PKO Bank Polski jest najwyżej spozycjonowaną krajową spółką w najnowszej edycji rankingu Forbes Global 2000 obejmującym największe giełdowe firmy na świecie. Jest też najbardziej wartościową marką na krajowym rynku finansowym, wycenianą przez dziennik Rzeczpospolita na 3,6 mld zł. Bank dysponuje najszerszą na rynku i wielokrotnie nagradzaną ofertą usług oraz jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały rynkowe na rynku kredytów (17,5%) oraz depozytów (16,8%). Jest liderem w zakresie obsługi sektora samorządowego – jego udział w finansowaniu samorządów kredytami wynosi 20%, a udział w segmencie obligacji komunalnych przekracza 40%. Dzięki stałemu poprawianiu jakości obsługi, Bank cyklicznie zwycięża w badaniu infolinii bankowych przeprowadzanym przez ARC Rynek i Opinia. W 2014 roku PKO Bank Polski został uhonorowany przez należący do Financial Times miesięcznik The Banker nagrodą „Bank of the Year in Poland”. Bank zwyciężył także w prestiżowym konkursie „Distribution&Marketing Innovation in Retail Financial Services” organizowanym przez Efma, gdzie za najlepszą światową innowację w płatnościach został uznany projekt przekształcenia mobilnej aplikacji IKO w rynkowy standard płatności BLIK.

Źródło: PKO Bank Polski


Kompas Kredytowy Bankowy Fundusz Gwarancyjny Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 4 godzin ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.